Умовна ДТП зі шкільним автобусом стала легендою навчань на Ужгородщині

На Ужгородщині цього тижня проводили навчання медики «швидкої» та рятувальники. Тут змоделювали ситуацію аварії трактора з шкільним автобусом.

Умовні – 17 поранених, з яких троє загинули. Умови роботи медиків, поліції та рятувальників – максимально наближені до реальних. Тут зараз важливо якісно та швидко працювати. На рахунку – кожна секунда.

Серед постраждалих – водій шкільного автобуса та самі школярі. У медиків завдання не тільки надавати першу медичну допомогу, але й психологічну.

Діти кажуть, що навіть в умовах несправжньої ДТП було насправді страшно. Але старалися не панікувати – це головне правило. Як не розгубитися у надзвичайній ситуації, дітей вчать ще у початкових класах. Але теорія теорією, а практика – це вже наочний приклад.

Такі командні навчання медики проводять щоквартально. Підвищують і свої навчики, і вміння працювати у команді з працівниками інших служб.

З початку року в області правоохоронці фіксують 77 аварій з потерпілими. Це менше, ніж за аналогічний період минулого року, але і серед них є неповнолітні.

Потерпілих з місця умовної автопригоди доставляють до лікарні. Щоб подібні випадки не повторювадись у реальному житті, на дорозі варто дотримуватися правил дорожнього руху.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × two =