Мукачівці все частіше скаржаться на водіїв, які паркуються абиде

Паркуюсь, де хочу? У Мукачеві пішоходи все частіше нарікають на несвідомих автовласників, які можуть залишити своє авто навіть на пішохідному переході. Хоч порушників правил і штрафують, на думку мукачівців, цього недостатньо.

Тротуари, заборонені знаками зони та навіть пішохідні переходи. Щоб припаркувати своє авто там, де їм зручно, водії нерідко порушують правила дорожнього руху. На думку пішоходів, така поведінка автовласників неприпустима. Власнику цього «Фольксвагену» сьогодні не пощастило, йому виписали штраф в 250 грн. за те, що своє авто він залишив фактично біля пішохідного переходу.

Єі такі, хто водіїв виправдовує, мовляв, не вистачає в місті парковочних місць, особливо в центральній його частині. Та більшість мукачівців переконані, правилами водії нехтують, бо покарання для порушників занадто м’яке, а нерідко вони і взагалі його можуть уникнути.

Тим часом, як звітують інспектори відділу з паркування в Мукачеві, лише з початку тижня вони вручили 225 повідомлень на суму 65 025 грн. водіям, які припаркували свої транспортні засоби з порушенням правил дорожнього руху: на автобусних зупинках та пішохідних переходах. Понад 30% з вручених повідомлень вже оплачені. З тими, хто не сплатить штраф, буде розбиратись вже виконавча служба.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − eleven =