Мукачівський «водоканал» з лютого має примати абонентів у ЦНАПі, який ще не готовий

Нещодавно стало відомо, що з початку лютого абонентський відділ ММКП «Мукачівводоканал» переходить до Центру надання адміністративних послуг. Новина позитивна, якби не одне «але» – будівля ЦНАПУ ще й досі на стадії ремонту й про його завершення поки мова не йде.

Тож де відтепер буде знаходитися «Мукачівводоканал», чи задоволені такими змінами мукачівці й коли нарешті повноцінно запрацює мукачівський ЦНАП, дізнавалися журналісти «М-Студіо».

Вже з початку лютого для зручності місцевих жителів у центрі надання адміністративних послуг працюватиме абонентський відділ ММКП «Мукачівводоканал». Директор комунального підприємства запевняє, це значно спростить завдання як працівникам, так і самим містянам, адже не виходячи з одного приміщення можна буде вирішити одразу декілька питань, пов’язаних з комунальними послугами.

Оскільки тимчасове приміщення ЦНАПУ занадто тісне, мова не йде про повноцінний перехід. Директор ММКП «Мукачівводоканал» Ігор Федорняк додає, поки там консультуватимуть тільки двоє їхніх працівників.

Коли ж абонентський відділ ММКП «Мукачівводоканал» зможе перейти у нове просторе приміщення ЦНАПУ, будівництво якого нагадаємо влада міста розпочала ще у 2017 рокі – наразі невідомо. Це питання деякі депутати піднімали й на останній сесії міської ради. Тоді начальник відділу капітального будівництва заявив – відкриття планують вже найближчим часом. Однак чомусь цей «найближчий час» тільки віддаляється.

Нагадаємо, ще у червні 2017 року був проведений тендер на виконання реконструкції будівлі ЦНАП у Мукачеві. Вжетоді ряд експертів заявляли, що сума є занадто завищеною, а у самому укладенні підозрювали ознаки корупції. Завершити будівництво мали ще до кінця 2018 року, проте, як бачимо, роботи тривають і надалі. Коли чекати нового тендеру та чи довірять будівництво закарпатцям, або ж знову повернуться до старої львівської схеми – покаже час. Наразі йдеться про більше 30 мільйонів коштів платників податків Мукачева.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve − 9 =