На Рахівщині ще одна довгожителька відзначила 100-річний ювілей

Ще одна довгожителька області відзначила 100 річний ювілей. Василина Бурса із смт. Великий Бичків, що на Рахівщині, пропри свій поважний вік сповнена енергії та любові до світу. Жінка й донині багато читає, дуже любить дивитися телевізор та багато спілкуватися. Традиційно до вітань довгожительки долучився й народний депутат України Василь Петьовка.

Завжди усміхнена, балакуча й надто добра – саме так описує свою матір, яка нині святкує 100-річний ювілей, п. Мирослава. Дочка ювілярки розповідає, її мама все життя багато працювала, сама виховувала трьох дітей й завжди допомагала іншим. Попри це ніколи ні на що не скаржилася.

До 99 років п. Василина вела звичний спосіб життя. Щодня відвідувала церкву, поралася по господарству, навідувалася до рідних. Пів року тому жінка спіткнулася і впала, тож зараз самотужки пересуватися не може. Попри все, зберігає позитивний настрій. Каже, має люблячих дітей, вони завжди відгукуються на прохання, тож скаржитися нема на що. Сердиться п. Василина тільки на українську молодь, яка шукає кращої долі за кордоном. Серед таких згадує і власних онуків.

Привітати ювілярку Василину Бурсу у такий знаменний день приїхали селищний голова Йосип Божук, голова Рахівської районної адміністрації Віктор Медвідь, від імені народного депутата Василя Петьовки приїхав помічник народного депутата Михайло Штефко.

Своє довге, сповнене як приємних, так і сумних подій життя п. Василина згадує без будь-якого смутку. Жінка розповідає, ні про що не шкодує, намагалася жити з добром до людей та до Бога. Й зараз із висоти власного досвіду радить усім не витрачати життя на погані спогади та злість. Жити з любов’ю до світу і пам’ятати, ні у кого у запасі нема вічності, можливо тільки трохи більше ста років.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − 2 =