Мукачівська міськрада призначила стипендії спортсменам і звільнила заступника міського голови

Депутати Мукачівської міської ради зібралися на 72 сесію 7 скликання. Говорили про стипендії найкращим спортсменам та тренерам Мукачівської міської ОТГ та створення технічної ради. Проголосували за звільнення з посади заступника міського голови. Також мова йшла про роботу житлово-комунального господарства ММКП «Мукачівводоканал».

Сьогодні, 23 січня, у Мукачеві депутати зібрались на чергову сесію міської ради. На розгляд міських обранців було подано 36 питань, серед яких: призначення щомісячної стипендії кращим спортсменам і тренерам, що проживають на території Мукачівської міської ОТГ, а це – кошти платників податків; а також створення технічної ради з розгляду проектів будівництва, реконструкції, капітального ремонту та благоустрою об’єктів комунальної власності. Говорили й про внесення змін до бюджету Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Проголосували депутати й за дострокове припинення повноважень та звільнення з посади заступника міського голови Галая Олександра Юрійовича.

Обговорили міські обранці й використання бюджетних коштів, передбачених у бюджеті на надання дотації житлово-комунальному господарству ММКП «Мукачівводоканал». Однак у деяких депутатів виникли питання щодо діяльності житлово-комунального господарства ММКП «Мукачівводоканал».

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 12 =