Керівництво Закарпатського відділення Фонду держмайна вважає реорганізацію незаконною

Керівництво регіонального відділення Фонду державного майна України у Закарпатській області вважає незаконною реорганізацію, що розпочалася цього року у відділеннях Фонду по всій Україні. Про це розповів в Ужгородському прес-клубі начальник РВ Фонду державного майна України у Закарпатській області Василь Андрусь. Представники регіонального Фонду держмайна у Закарпатській області вважають таку реорганізацію безпідставною: ні економічно, ні юридично, а також морально неетичною.

Закарпатське регіональне відділення Фонду державного майна України, згідно з новаціями, повинне об’єднатися з Волинським та Львівським з центром у Львові. Керівництво відділення вважає таку реорганізацію неправомірною. Проблему розглядають у 3 аспектах: правовому, політико-економічному і морально-етичному.

Юридично такі процеси регулюються спеціальним Законом і повинні здійснюватися Кабміном, аж ніяк не згідно з дорученням Прем’єр-міністра.

40 мільйонів у 2018 році, 8 мільйонів вже цього року – принесло державному бюджету закарпатське відділення. Це у 8 разів більше, ніж витрачають на свою діяльністю. Тому економічного підґрунтя в реорганізації теж не бачать.

Проте найбільшою проблемою вважають скорочення 5 працівників закарпатського відділення.

Від імені колективу РВ Фонду державного майна України у Закарпатській області подали позовну заяву до адміністративного суду з вимогою зупинення дії наказу про реорганізацію, а також звертаються до вищих органів влади втрутитися у ситуацію і не допустити незаконних дій.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − seventeen =