Закарпатські письменники присвятили 28 річниці Незалежності книжкову виставку

«У незалежності Вкраїни – її творчість і життя» – під такою назвою 20 серпня стартувала книжкова виставка у Народному музеї літератури Закарпаття у приміщенні Закарпатського художнього музею імені Бокшая в Ужгороді. Присвятили захід 28-ій річниці Незалежності України, провівши круглий стіл для висвітлення боротьби українського народу за незалежність держави.

«Висвітлення героїчної боротьби українського народу за Незалежну Україну у творчості закарпатських письменників від 20-их років минулого століття до сьогодення» – такій темі присвятили напередодні 28-ої річниці Незалежності України круглий стіл в Ужгороді. Захід організували 20 серпня у Народному музеї літератури Закарпаття у приміщенні Закарпатського художнього музею імені Бокшая. Документальні, історико-географічні, бібліографічні, у прозі та поезії – книжки закарпатських авторів про боротьбу за незалежність та державотворення України представили на виставці «У незалежності Вкраїни – її творчість і життя».

Для Закарпаття цьогоріч День Незалежності України – особливе свято. У цих подіях брали участь письменники Закарпаття, які жили і творили, починаючи з 20-30 років минуло століття і до сучасної генерації літераторів краю. Періодам українського державотворення присвятили окремі стенди книжкової виставки.

З другої половини вересня управління освіти Ужгородської міськради сприятиме показу виставки всім школярам Ужгорода – запевнив заступник міського голови Олександр Білак. У планах також демонстрація мобільної книжкової виставки в інших навчальних закладах краю.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − seven =