На Тячівщині відновлюють берегоукріплення, які роками руйнувало паводками

Кілька років сильні паводки в селі Красна на Тячівщині руйнують берегоукріплення, разом з тим не дають змоги ремонтувати асфальтну дорогу, що проходить біля річки. Після паводку 2015 року дамба там була майже повністю зруйнована. Після експертизи і зафіксованого акту про необхідність реконструкції берегоукріплень почалась підготовка до їх відновлення.

Згідно з проектом, для укріплення берегів було заплановано улаштування кам’яної призми, укріплення правого берега негабаритним каменем і розчистка русла від наносів. Ремонт берегоукріплень розподілили по ділянкам – №1, №2 і ще одна у присілку Підчос. Підрядники, які виграли торги, почали роботу одразу після завершення тендеру, не зважаючи на те, що ще не було виділено коштів.

Із депутатськими запитами виділити кошти на ці потреби до урядовців звернувся народний депутат Василь Петьовка. І тоді з Державного фонду регіонального розвитку виділили 10 з 14 необхідних на ремонт мільйонів. Решту фінансували з місцевого бюджету.

На початок серпня ділянка №2 вже завершена, майже доробили і ділянку №1. Сільський голова Марія Носа зауважує: «На даному етапі мова йде про те, що дамби завершили будувати, і треба будувати дороги».

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 5 =