Закарпатським пенсіонерам презентували сучасні сервіси ПФУ

Призначення пенсії в «один дотик» – новий сервіс Пенсійного фонду України, який запровадили з липня 2019 року.

Це ще один крок на шляху модернізації пенсійного фонду у рамках стратегії, розробленої до 2020 року і затвердженої урядом. Нова модель звернення громадян за призначенням пенсії через вебпортал – це перший етап впровадження системи «Е-пенсія». Про новітні технології та сервіси журналістам розповіли на прес-конференції в прес-клубі Закарпатської ОДА.

Пенсія в «Один дотик» – нова електронна послуга Пенсійного фонду. З липня 2019 року пенсіонери можуть користуватися вебпорталом, аби не оббивати пороги установи. Закарпатці, зареєструвавшись на вебпорталі пенсійного фонду, мають можливість доступу до своєї бази даних – особистого кабінету, де можна ознайомитися із зарплатою, стажем роботи, страховими внесками, побачити щомісячні сплати роботодавця тощо. Також передбачена послуга СМС-інформування. Крім того, маючи QR-код, можна роздрукувати довідку, не виходячи з дому. Для того, аби скористатися електронними послугами , людина повинна мати електронний цифровий підпис, виданий будь-яким акредитованим центром сертифікації ключів.

Новий сервіс призначення пенсій в «один дотик» – ще один крок до запровадження системи надання послуг в електронній формі «Е-пенсія». Наступний етап – створення мобільного додатку, який дозволить скористатися електронними послугами Пенсійного фонду зі смартфона чи планшета.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 1 =