Мукачівська міськрада заборонила завозити на міський полігон сміття з інших районів

Під час 61 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання депутати прийняли ряд рішень, зокрема щодо Мукачівської міської ОТГ, на закупівлю техніки комунальним підприємством «Чисте місто», та про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Мукачева на 2019 рік.

22 серпня відбулася 61 сесія мукачівської міської ради 7-го скликання. Серед більш як 20 питань порядку денного, депутати проголосували за утворення старостинських округів Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади. Також депутати надали згоду на добровільне приєднання Дерценської сільської територіальної громади села Дерцен до Мукачівської міської ОТГ.

Також депутати підтримали рішення про надання дозволу ММКП «Чисте місто» на отримання кредиту на придбання техніки. Хоча депутати і мали власні пропозиції. Зокрема, вважали більш доцільним купити снігоприбиральну машину або поливальну машину для доріг.

Доповідали і про проекти, які у 2020 році реалізовуватимуть у місті в рамках Бюджету громадських ініціатив.

Також сьогодні затвердили список обдарованих і талановитих учнів шкіл естетичного виховання, які отримуватимуть у 2019-2020 році стипендії.

У порядку денному розглядали питання про створення комунальної установи «Центр громадськості та національних культур» Мукачівської міської ради. Також депутати обговорили зміни до місцевого бюджету міста Мукачева на 2019 рік.

Наостанок міський депутат Олег Казибрід виступив із пропозицією заборонити ММКП «Чисте місто» здійснювати прийом та захоронення твердих побутових відходів від підприємств, організацій, установ, які не розміщені на території міста Мукачева та Мукачівського району. Таке рішення депутати також прийняли. І вже на наступній сесії заслухають доповідь про діяльність «Мукачіводоканалу» та обговорять питання будівництва ЦНАПу.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × five =