11-річна Софійка Рознійчук з Рахівщини стала «Героєм-рятувальником року»

11-річна Софійка Рознійчук стала справжньою героїнею після того, як врятувала свою родину від вогню. Президент України вручив їй відзнаку «Герой-рятувальник року». Минулого року 25 листопада дім, у якому проживала уся родина, згорів. А Соня, якій на той час було 10 років, самотужки врятувала від загибелі своїх молодших братів. Батьків на той час у будинку не було. Мати лежала в лікарні з найменшою дитиною, а батько поїхав у власних справах. Окрім дітей, у хаті перебував ще один родич, якого врятували місцеві.

Вже майже три місяці дівчинка живе в дитячому притулку в смт. Батьово. Коли вона розповідала вихователям цю історію, ніхто до кінця не вірив, що це не дитяча вигадка. Про Соню тут відгукуються позитивно, і найбільше захоплює у дівчинці те, як вона опікується своїми братами і наскільки вона доросла.

Днями дівчинка повернулася із урочистого нагородження, де особисто Володимир Зеленський привітав юну рятувальницю.
Соня ще до цієї страшної події мріяла стати рятувальником. І окрім планшет,у дівчинка отримала дуже цінний подарунок – форму рятувальника, пошиту на замовлення саме під неї.

За правилами притулку, діти тут можуть проживати лише 90 днів. Незважаючи на всі події, які уже відбулися у житті Соні, вона залишається сильною духом, усміхненою дівчинкою, із великими надіями та вірою у хороше майбутнє для усієї своєї родини. Маленька Соня – приклад для кожного. Адже навіть дорослі не завжди готові кинутися на допомогу. Будьте добрими, сміливими і бережіть один одного.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − 6 =