У п’яти районах Закарпаття почалися військові збори резервістів

На Закарпатті з 19 по 28 вересня триватимуть навчальні військові збори резервістів та військовозобов’язаних. Цього року участь у зборах візьмуть близько двох тисяч людей. Серед них чимало жінок. Журналісти «М-Студіо» відвідали кілька локацій, де пройдуть ці збори, і розкажуть про умови, які створили для військовослужбовців на 10 днів.

З 19 по 28 верезня на Закарпатті проходять військові збори резервістів та військовозобов’язаних. Вони проходитимуть одразу в Ужгородському, Мукачівському, Іршавському, Виноградівському та Хустському районах.

У кожному районі збори відбуваються на різних локаціях. До прикладу, у Виноградові військовозобов’язані будуть 10 днів проживати в наметовому містечку. Наші журналісти завітали туди до початку зборів, щоб переконатися, наскільки сприятливі умови тут створили. Спочатку командир військової частини А-7123 Олександр П’ятаков показав намети, в яких житимуть учасники зборів, і командно-спостережний пункт – так званий «мозок» штабу.

Добре попрацювали тут над тим, щоб облаштувати душ та навіть привезли пральні машини. Щодо харчування, то на час зборів його забезпечили у триразовому прийомі їжі на добу, з урахуванням каші, супів, м’яса та усього необхідного. На резервістів та військовозобов’язаних протягом 10 днів чекає особливий графік, максимально наближений до армійського. Протягом кожного дня військовозобов’язані та резервісти вивчатимуть усі необхідні дисципліни.

Залучають до таких зборів усіх військовозобов’язаних. Важливо наголосити, що за учасниками зборів зберігається місце роботи та середня заробітна плата.Та головне, що усі резервісти та військовозобов’язані ідуть на ці збори з чіткою метою, правда, у кожного вона своя.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 4 =