Новий інклюзивний центр запрацював у Вільхівцях на Тячівщині

Влітку 2019 року Вільховецька сільська рада виділила приміщення у колишньому Будинку культури для інклюзивно-ресурсного центру. І от вже у листопаді відбулося його урочисте відкриття. В інклюзивному центрі створені сучасні умови для розвитку дітей. Коштом державної субвенції приміщення оснащене сертифікованими меблями та дидактичними матеріалами. Є у центрі і кімната релаксу.

Це Денис, йому 8 років, і він відвідує інклюзивно-ресурсний центр у селі Вільхівці. Зараз він працює з вчителем-дефектологом за методикою Нумікон.

Вільховецька сільська рада виділила приміщення у колишньому Будинку культури для інклюзивно-ресурсного центру. Там були проведені ремонтні роботи та створені сучасні умови для розвитку дітей. Коштом державної субвенції приміщення оснащене сертифікованими меблями та дидактичними матеріалами.

На шляху до відкриття центру найважче було знайти спеціалістів.В інклюзивно-ресурсному центрі працюють логопед, психолог, дефектолог, реабілітолог. У цьому закладі дітки мають змогу попрацювати із вчителем лікувальної фізкультури і позайматись з різними тренажерами.

Мета інклюзії – це соціалізація дітей з особливими потребами. Наразі тут уже 45 комплексних оцінок, після яких дітям надаються корекційно-розвивальні послуги. Місцеві радіють, що такий центр запрацював у їхній громаді.

Варто додати, що навчання в інклюзивному центрі є безкоштовним.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + sixteen =