У Вільховецькій ОТГ запрацював новий Центр надання адміністративних послуг

У Вільховецькій об’єднаній територіальній громаді 15 листопада відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг, де мешканці громади зможуть отримати понад 100 послуг. Комфортні умови, кваліфіковані спеціалісти, швидке та якісне надання послуг.

Нещодавно у Вільховецькій ОТГ відбулося урочисте відкриття центру надання адміністративних послуг, де мешканці громади зможуть отримати понад 100 послуг. Центр надання адміністративних послуг створений завдяки партнерській програмі «U-LEAD з Європою», яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-учасниками – Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Центр надання адміністративних послуг на сьогодні пропонує мешканцям громади отримати понад 100 послуг.

Зараз тут створені всі необхідні умови для комфортного перебування відвідувачів та якісного надання адмінпослуг. ЦНАП розташований у повністю реконструйованій громадою та обладнаній для потреб людей з інвалідністю двоповерховій будівлі колишнього будинку культури.

На ремонт в громаді використали власні кошти плюс додали кошти, які надаються ОТГ з державної субвенції на розвиток інфраструктури.

А вже найближчим часом у трьох гірських старостатах Вільховецької ОТГ розпочнуть роботу віддалені робочі місця адміністраторів, які також отримали оснащення від Програми «U-LEAD з Європою».

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + sixteen =