У Вільховецькій ОТГ відкрили сучасний інклюзивно-ресурсний центр

Зовсім нещодавно у Вільховецькій ОТГ відкрили сучасний центр інклюзивно-ресурсний центр. Вільховецька сільська рада виділила приміщення у колишньому Будинку культури для інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ). Там були проведені ремонтні роботи та створені сучасні умови для розвитку дітей. Коштом державної субвенції приміщення оснащене сертифікованими меблями та дидактичними матеріалами.

Директорка ІРЦ Євгенія Богаченко розповідає: дуже часто інклюзивно-ресурсний центр плутають з лікарнею. На шляху до відкриття центру найважче було знайти спеціалістів.В інклюзивно-ресурсному центрі працюють логопед, психолог, дефектолог, реабілітолог.

Це Денис, йому 8 років, і він відвідує інклюзивно-ресурсний центр. Зараз він працює з вчителем-дефектологом за методикою нумікон.

Також у цьому закладі дітки мають змогу попрацювати із вчителем лікувальної фізкультури і позайматись з різними тренажерами. Вже в іншій кімнаті іде урок з логопедом.

Мета інклюзії – це соціалізація дітей з особливими потребами. Наразі тут 45 комплексних оцінок, після яких дітям надаються корекційно-розвивальні послуги.

Місцеві радіють, що такий центр запрацював у їхній громаді. Варто додати, що навчання в інклюзивному центрі є безкоштовним.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − 8 =