Перший сніг для закарпатських водіїв і дорожників став несподіваною халепою

Перший сніг випав неочікувано на початку місяця, у ніч з 1 на 2 грудня, – і одразу халепа як для пішоходів, так і для водіїв, а найбільше – для дорожників. Адже не всі ще підготувалися належним чином до погіршення погодних умов. Не обійшлося і без колапсів на дорогах краю – про це свідчать численні коментарі, фото та відео у соцмережах.

Перший снігопад – перша ожеледиця на дорогах і тротуарах! Як то кажуть, у грудні «неочікувано» прийшла зима, і перший сніг закарпатців застав зненацька. У понеділок, 2 грудня, рух автівок був ускладненений у місті Ужгород, у час пік практично на усіх центральних вулицях – затори .

У міському господарстві Ужгородської міськради звітують, що до зими готові.

Не обійшлося без колапсів і на автошляхах державного значення. Про це свідчать численні обурені коментарі, фото та відео у соцмережах. До прикладу, великий затор був на трасі «Київ-Чоп» біля села Глибоке на Ужгородщині.

Загалом за добу 2 грудня патрульні поліціянти зафіксували на території обслуговування 12 ДТП.

936 км – протяжність доріг державного значення у Закарпатті. За їх утримання відповідає облавтодор.

60% прогнозованої річної потреби підсипних сумішей було заготовлено до цієї зими. Це 8 тон солі і а 12 тон піску і щебеневих матеріалів.

Більше уваги, запевнили дорожники, приділили перевалам. Там завжди напоготові більш важка техніка. Аби люди чітко розуміли, хто і саме за які дороги несе відповідальність, варто розібратися у чинному законодавстві. Відповідальні особи або організації за зимове утримання доріг повинні контролювати та реагувати на неналежний стан автошляхів.

Але не треба забувати і про відповідальність фізичних осіб і власників підприємств та організацій про неналежне утримання прилеглих територій. Мова йде про під’їзні шляхи, тротуари тощо

Варто нагади і самим водіям про безпеку: як свою, так і пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Адже береженого і Бог береже! Тож подбайте про належний стан своїх автівок, дотримуйтесь правил, перейдіть на більш пильний, так званий зимовий, режим їзди, і будьте обережні за кермом!

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − eleven =