На Іршавщині затопило десятки гектарів сільгоспугідь

Потужні зливи спричинили значне підтоплення сільгоспугідь на Іршавщині. Там, де вода підійшла впритул до фермерських господарств, люди поспішають врятувати хоча б частину врожаю. Селяни хвилюються, що велика вода залишить після себе тони намулу. Аби прибрати весь бруд з городів, потрібні чималі кошти, до того ж селяни можуть понести збитки через втрату врожаю.

Голова села Великі Комяти Сніжана Попович каже, вода у річці піднімається досить стрімко, однак до рекордного максимуму поки не дійшла.

За інформацією гідромецентру, очікують підвищення рівня води в нижній течії річки Боржава ще на метр. А також чекають затоплення заплавних земель сільгоспугідь сіл Заріччя, Сільце, Кам’янське, Великі та Малі Комяти, Боржавське, Хмельник, Лукове та Білки. Можливі підтоплення дворогосподарств, також початкове підтопленя дороги «Мукачево-Рогатин» в районі села Сільце.

Селяни самотужки намагалися зупинити воду, однак стихія виявилася сильнішою. Проблема також в тому, що деякі селяни облаштовують собі городи на заплавних землях, які не призначені для ведення сільського господарства.

Якщо протягом дня в горах відновляться інтенсивні дощі, паводка з підтопленнями уникнути не вдасться. Вода піднімається зі швидкістю 20 см за годину.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × four =