Абонентський відділ «Мукачівводоканалу» перенесли в нове приміщення, яке не всі можуть знайти

ММКП «Мукачівводоканал» перенесли у ЦНАП – таку звістку дізналися мукачівці 3 лютого. І все б то добре, але на оголошенні навіть не було вказано адресу нового ЦНАПУ.

Вже другий день містяни мають змогу пройти обслуговування у абонентському відділі у ЦНАПі. Кажуть, у старому приміщенні було краще. Незадоволені користувачі і тим, що на відміну від старого приміщення, у цьому обслуговують повільно.

Ще нещодавно директор «Мукачівводоканалу» Ігор Федорняк розповідав, що сервісний центр зараз буде на вулиці Духновича, а у ЦНАПІ будуть лише двоє людей з абонентського відділу, які надаватимуть консультативні послуги.

Проте мукачівці обурені і тим, що хоч приміщення ММКП «Мукачівводоканал» і перенесли, проте не у новий сучасний і давно обіцяний ЦНАП, а у невеличке приміщення, хоч і в самому центрі міста.

Тож чим обгрунтоване таке рішення, і чому не дослухаються до думки містян, обираючи нове приміщення для «Мукачівводоканалу», яке мало б бути кращим та зручнішим, – невідомо. Так само невідомо, коли абонентський відділ запрацює в оновленому, сучасному ЦНАПІ.

Нагадаємо, приміщення, де знаходився раніше абонентський відділ водоканалу – у історичній частині Мукачева, площею більш як 510 кв. м продали 22-річному жителю Свалявщини за 5 мільйонів, при тому, що мали намір її продати за ціною, вищою в два рази. Ця новина викликала шквал обурень у мукачівців, вони зазначають, що подібні продажі викликають чимало запитань, відповіді на які хотілося б почути від влади міста.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + eleven =