Свідки вбивства прикордонника на Рахівщині розкрили нові подробиці

З’явилися нові подробиці фатального інциденту умисного наїзду контрабандиста на начальника відділу прикордонної служби «Ділове» Вадима Березенського. Зокрема, на черговому засіданні допитали свідків у справі вбивства.

Судові дії у резонансній справі смертельного наїзду контрабандиста на прикордонника Вадима Березенського тривають. Чергове засідання відбулося 31 січня, на якому вперше заслухали п’ятьох свідків – військовослужбовців Держприкордонслужби України.Так один із очевидців – прикордонник, який разом із постраждалим працював над затриманням спільника контрабандиста-водолаза з близько 15-ма тисячами євро зазначає, що підозрюваний у вбивстві Іван Мегей спочатку спробував домовитись з військовослужбовцями.

Розуміючи, що домовитися не вдасться, чоловік сів за кермо і почав рухатися в бік прикордонників із затриманим. Свідок зазначає, що підозрюваний спершу здійснив наїзд на нього. Тоді, за словами свідка, Іван Мегей зробив другий ривок в сторону Березенського, збив його з ніг і свідомо здійснив наїзд.

Водолазу з чималою сумою грошей втекти не вдалось, а от Іван Мегей з місця пригоди зник. Наразі підозрюваний свою вину не визнає, хоча і доказів проти нього вже є вдосталь. Нагадаємо, на попередньому судовому засіданні були прослуханіаудіозаписи розмов, які також вказують на причетністьМегея до смертельного інциденту.

Варто зазначити, що прокурор вимагає для злочинця максимального покарання – довічного позбавлення волі. На це сподівається і дружина загиблого. Наступне судове засідання відбудеться вже 13 лютого.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + two =