Представники першої закарпатської палинчарні повернулися з нагородами з міжнародного чемпіонату

Із 7 нагородами ІV Міжнародного чемпіонату палинки та дистилятів, який проходив 5-7 грудня 2019 року у місті Сегед в Угорщині, повернулися представники першої Закарпатської палинчарні.

Змагання були високого рівня – маже 350 учасників з країн Карпатського басейну. А Україна була представлена вперше, причому 7 із 8 напоїв отримали найвищі відзнаки. Ужгородці мали ексклюзивну можливість продегустувати визнані європейською спільнотою закарпатські фруктові дистиляти.

7 із 8 напоїв першої Закарпатської палинчарні отримали найвищі нагороди на ІV Міжнародному чемпіонаті палинки та дестилятів в угорському місті Сегед. Варто додати, Україна у найбільш титулованому в Європі конкурсі була представлена вперше і вельми успішно!

6 видів класичних палинок: яблучна, Виноградна, Черешнева, Абрикосова, Сливова та Айвова, а також два експериментальних напої: джин та бренді плодові –визнані європейською спільнотою закарпатські фруктові дистиляти дегустували в Ужгороді.

Виробники кажуть: їх бренд відносно молодий, більше року завойовує позиції на ринку, проте для перетворення дитячої мрії директора підприємтсва у сучасні виробничі потужності з якісним і конкурентноспроможним продуктом знадобилося чимало часу, зусиль та знань кількох поколінь.

Крім того, перший український мануфактурний дистилят буде представлений на різних фестивалях, ярмарках, інших заходах не тільки у Закарпатті, а й у інших куточках країни, і за кордоном.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 2 =