Можливі зміни до Конституції обговорили на форумі «Відкритий діалог з громадами» в Ужгороді

Внесення змін до Конституції, нові ініціативи, тенденції конституційного процесу в Україні – ці теми стали основними на форумі «Відкритий діалог з громадами», який нещодавно відбувся в місті Ужгород.

Як повинні виглядати основні соціальні реформи, децентралізація – що від неї очікувати, та власне конституційний процес в Україні – все це топ-теми публічного форму «Відкритий діалог з громадами». Ця аналітична платформа зібрала в Ужгороді експертів, депутатів, аналітиків із різних куточків нашої країни. Відкрита дискусія – це можливість дійти до спільного знаменника стосовно багатьох принципових питань.

Також цього дня була проведена панельна дискусія з представниками політичних партій, народними депутатами та експертами, у форматі «питання – відповідь» предметно розглядались головні виклики, які сьогодні стоять перед українським суспільством.

Відкритий діалог з громадами став хорошою нагодою «звірити годинники» із суспільством, адже всі процеси чи зміни до Конституції, адміністративно- територіального устрою чи проведення принципово важливих реформ повинні проходити крізь призму публічного обговорення, тому що це – основа демократії.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + eighteen =