Мукачівці кавовим флешмобом збирали кошти на лікування хлопчика з Хустщини

Мукачівці провели кавовий флешмоб, щоб зібрати кошти на лікування 12-річного хлопчика з Хустщини. Мова йде про Василька Легача, який вже декілька років бореться з важкою недугою – «гострим лімфобластним лейкозом». Для продовження лікування за кордоном хлопчику необхідно 16 тисяч євро, саме для цього волонтери й організовують такі заходи у різних містах області.

У Мукачеві волонтери організували особливий флешмоб – випити каву у конкретному місці конкретного дня, тим самим долучитись до допомоги Василю Легачу з Хустщини. 12-річний хлопчик вже кілька років бореться з онкологічним захворюванням. Наразі дитині необхідні 16 тисяч євро для лікування за кордоном.

Василько Легач бореться з важкою недугою: гострим лімфобластним лейкозом. Наразі хлопчик перебуває у Туреччині – там його мають прооперувати, однак грошей у родини на всі необхідні процедури катастрофічно не вистачає. Волонтери роблять все можливе, аби допомогти родині врятувати дитину.

Як стало відомо, до акції долучилася й онкохвора мукачівка Крістіна Качур, за життя якої ще нещодавно боролося майже усе Закарпаття. Завдяки зусиллям небайдужих жінка почала одужувати й нині сама долучається до благодійних акцій.

Варто додати, завдяки старанням волонтерів, вже вдалося зібрати близько 12ти тисяч євро. Наразі залишається зібрати всього 4 тисячі. Благодійники кажуть, акції на підтримку Василька Легача будуть продовжувати організовувати і надалі, тож закликають усіх небайдужих до них долучатися й таким чином подарувати маленькому закарпатцю шанс на життя.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + fourteen =