Компанія Avellana Gold відновить роботу Мужіївського родовища поліметалів

Міжнародна компанія Avellana Gold, що інвестує в розробку Мужіївського родовища поліметалів на Закарпатті, побудувала нову фабрику та відновлює шахти.

Також інвестор впроваджує масштабний проект для відновлення екологічного стану в регіоні. Під час наступного етапу інвестиційного проекту компанія повністю відновить роботу Мужіївського родовища. Сучасна збагачувальна фабрика знизить потреби країни в імпорті цинку, свинцю і дорогоцінних металів.

Днями міжнародна компанія Avellana Gold відкрила масштабний проект з відновлення екології у нашому краї. Екопроект передбачає утилізацію відвалів, що накопичувалися протягом майже 30 років від діяльності попередніх підприємств і містять важкі метали. Офіційна презентація проекту відбулася у селі Мужієво на Закарпатті.

Участь у події взяли представники місцевої влади, національної інвестиційної ради, європейської бізнес-асоціації, британо-української торгової палати та партнери компанії Avellana Gold.

Іноземні інвестори планують реалізувати проект розробки Мужіївського родовища у 3 етапи: впровадження екологічного проекту з утилізації відвалів; відновлення та побудову нових шахт і сучасної збагачувальної фабрики та геологічну розвідку Квасівського та Берегівського родовищ. Завдяки цьому буде створено 500 робочих місць з перспективою роботи підприємства не менше 20-ти років.

Як розповіли у компанії, наступним етапом екопроекту буде рекультивація території родовища, а це означає, що очищену породу вкриють родючим грунтом. Для регіону це великий здобуток, адже це не тільки озеленені схили, але й здоров’я та безпека для місцевих мешканців. В утилізацію відвалів і рекультивацію ділянки Мужіївського родовища Авелана Голд інвестує понад 5 млн доларів.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − 5 =