Сімейні лікарі Ужгородщини отримали нові автомобілі

Нові автомобілі отримали амбулаторії загальної практики сімейної медицини Ужгородщини. 9 машин марки «Renault Duster» придбали за державні кошти у рамках програми, спрямованої на розвиток охорони здоров’я у сільській місцевості. Ключі від машин сімейним лікарям вручили урочисто голова ОДА Ігор Бондаренко, депутат обласної ради Михайло Лаба та в.о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадімінстрації Єлізавета Біров.

Велика Добронь, Есень, Соломоново, Сюрте, Тарновці, Оноківці, Концово, Коритняни і Невицьке – амбулаторії цих населених пунктів Ужгородщини отримали нові автівки, які стануть у пригоді сімейним лікарям для надання первинної медичної допомоги.

9 нових «Renault Duster» придбали за державні кошти. Вартість однієї такої машини – пів мільйона гривень. Ці гроші виділили із субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток охорони здоров’я у сільській місцевості.

Ключі від машин урочисто вручили сімейним лікарям в атріумі Закарпатської ОДА .

Нагадаємо, минулого тижня ключі від 7 таких самих нових автівок отримали амбулаторії Берегівщини. Голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко запевнив, що це не останні машини, які поїдуть до закарпатських сіл, а сільську медиицну і надалі будуть підтримувати та розвивати.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 1 =