Закарпатські лікарі ділилися досвідом зі спінальної нейрохірургії

Три складні операції з використанням високотехнологічного обладнання провели закарпатські хірурги у рамках майстер-класу у обласному Центрі неврології та нейрохірургії.

Понад півсотні лікарів з різних куточків України, а також керівник нейрофізіологічної групи університету Сан-Франциско із США мали можливість перейняти досвід спінальної хірургії. Одну з операцій відвідали і журналісти «М-Студіо».

Одноразові халати, шапочки, бахіли та маски – лише так допустили знімальну групу до операційної обласного клінічного Центру неврології та нейрохірургії. Тут закарпатські хірурги провели майстер-клас зі спінальної нейрохірургії. У рамках практичної частини провели три складні операції з використанням високотехнологічного обладнання.

Інтраопераціцний нейрофізіологічний моніторинг – це найновіша методика, яка використовується сьогодні під час оперативних втручань у нейрохірургії. Навіть, не всі західні клініки мають доступ до них. Варто додати, обласний Центр неврології та нейрохірургії – єдиний медзаклад України, де освоїли та успішно застосовують цю методику вже два роки.

Досвідом закарпатські нейрохірурги ділилися з понад півсотнею лікарів країни. Долучилася до майстер-класу також керівник нейрофізіологічної групи Каліфорнійського університету у Сан-Франциско Лан’юн Гуо.

Напрям – перспективний, кажуть лікарі, тому й надалі будуть його розвивати як у Закарпатті, так і в Україні.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − nine =