У Мукачеві в суді допитали свідків вбивства на АЗС

У Мукачівському міськрайонному суді відбулося судове засідання у справі розбійного нападу та жорстокого вбивства на АЗС у Мукачеві, яке сталося у лютому. Колегія суддів, прокурор та адвокати вже допитали потерпілу, пані Спачинську, єдиного сина якої вбили. Жінка розповіла про останній дзвінок від сина. У наступному їй вже повідомили, що сина вбили, і АЗС, на якій він працював, пограбували.

Один із свідків розповів, що заправник на цій АЗС не міг просто так ходити територією. Щоб він вийшов із службового приміщення, його або мали викликати на вулицю, або міг прийти хтось із знайомих. Тобто, імовірніше всього, нападники знали вбитого, знали, де розташовані камери і як варто поводитись на цій території.

Прокурор допитав у залі суду чоловіка, який у той вечір бачив підозрілих хлопців, які втікали із сторони АЗС. За словами свідка, хлопці сіли в автомобіль і поїхали, але навздогін за автівкою біг ще один хлопець. Наразі ж на лаві підсудних двоє . Ще двох оголошено у розшук. Один із підозрюваних визнає провину.
На наступному засіданні 8 листопада допитають інших свідків, після чого перейдуть до письмових доказів.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × one =