На Закарпатті ще один столітній ювіляр – Олена Зарева з Пузняківців

Днями Закарпатська область поповнилася ще одним столітнім ювіляром – день народження відмічала Олена Зарева із Пузняківців. Зі святом іменницю вітали рідні. Долучився до привітань і народний депутат України Василь Петьовка.

Олена Дмитрівна відзначає знаменну дату – їй виповнилося сто років. Ювілярка про життя розповідає з усмішкою. Каже, працювала, скільки себе пам’ятає. На її плечах, окрім виховання дітей, було все господарство, городина, худоба. А у вільний від роботи час, хоч його і було обмаль, вишивала. В скрутні часи, коли не вистачало грошей – батьківщину не покидала. Завжди вміла заробити в Україні.

Довгожительці хоч і цілих сто років, та вона живе сама. Ніяк не вмовити Олену Дмитрівну залишити рідне обійстя – каже сім’я. Але тим не менш, й досі веде активний спосіб життя, порається на кухні і по господарству.

У ювілярки є 3 сини, 8 онуків, 14 правнуків і навіть 4 праправнуки. Свій життєвий досвід передала дітям. Зі свекрухою, каже невістка ювілярки Катерина Зарева, дуже пощастило.

Ну а щодо секрету довголіття, то рідні кажуть, що це здоровий спосіб життя, працьовитість і щире добре серце.
Традиційно до привітань ювілярки долучився народний депутат Василь Петьовка. Від його імені бабусі вручили цінні подарунки.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 3 =