Чемпіонат України з довгих нардів вперше організують в Ужгороді

Вперше Чемпіонат України з довгих нардів пройде 14-15 вересня у центрі Ужгорода на площі Шандора Петефі. Змагання відбудуться у рамках святкування днів міста.

Аби вивести нарди на національний рівень, спочатку провели в Ужгороді у травні перший Закарпатський турнір “Аль-Ідрісі”. За перше місце змагалися 42 гравці, серед яких представники Ужгорода, Мукачева, Хуста, Воловця тощо. Варто додати, до п’ятірки кращих гравців увійшла жінка. Були й проблеми – нестача сертифікованих суддів.

Наразі ситуацію виправили і готові до проведення відкритого всеукраїнського чемпіонату. Триває реєстрація нардистів. Півсотні гравців вже виявили бажання позмагатися за першість. Переможець отримає 25 тисяч гривень, срібний призер – 15 тисяч, а за бронзу дадуть 10 тисяч гривень, розповів голова Федерації нард Закарпаття Арсен Мелкумян.

14 вересня відбудуться відбіркові ігри, а 15 — фінальні. Організатори чемпіонату – Всеукраїнська федерація нард та Федерація нард Закарпаття. Змагання пройдуть за підтримки готельно-ресторанного комплексу “Кілікія”, Союзу вірмен України та Товариство вірменської культури Закарпаття “Арарат”. У планах – міжнародний турнір.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + one =