Мукачівці протестують проти підвищення тарифів на воду

У Мукачеві люди вийшли на мітинг проти подорожчання води. Нещодавно у ММКП Водоканал повідомили про заплановане підвищення тарифу на централізоване водопостачання і водовідведення.

Мукачівці цією новиною обурені, адже, за їхніми словами, вартість і якість води і послуг водоканалу не відповідають заявленій ціні, а здорожчання не призведе до покращення чи оновлення системи водопостачання.

Нещодавно ММКП Водоканал анонсував збільшення вартості послуг на водопостачання і водовідведення. Такою новиною містяни відверто обурилися і вже сьогодні, 11 вересня, вийшли на мітинг біля стін Мукачівської міської ради, де організували збір підписів проти здорожчання.

Містяни кажуть, вартість і якість води та послуг водоканалу не відповідають заявленій ціні, а здорожчання не призведе до покращення чи оновлення системи водопостачання.

Люди кажуть, попереднє здорожчання послуг мукачівського водоканалу відбулося у травні 2018-го року, тоді ціна зросла на 10 гривень. Однак якість послуг не змінилася, як не зменшились і втрати води.

Слід зауважити, що підняти ціну мають намір більше як на 7 гривень (було 19.66 грн., пропонують підвищити до 26.72 грн.)

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × two =