В Мукачеві облаштують нову кільцеву розв’язку

В Мукачеві облаштують нову кільцеву розв’язку. Її зведуть в ході поточного ремонту вул. Берегівська-об’їзна. Про це повідомила Мукачівська міська рада. Для зручності водїв її облаштують на перехресті вулиць Шенборнів, І. Зріні та Автомобілістів.

Нагадаємо, цього року уряд виділив фінансування ремонту частини дороги Мукачево-Берегово, від поста ДАІ до виїзду з села Павшино. Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Закарпатській області, адже вулиця є дорогою держвного значення. Місто теж долучилося до фінансування робіт, планують тут замінити всі каналізаційні мережі, для чого спрямують понад 2,5 мільйони гривень.

Зовсм недавно водії скаржилися на відсутність проекту ремонту кільцевої розв’язки в мікрорайоні Паланок. Зараз, кажуть, працюють більш злагоджено, роботи виконують швидше. Якщо так триватиме і надалі, кажуть люди, то невдовзі ремонт завершиться. Відсутність світлофорів водіїв не дуже лякає, головне – що скоро будуть новий автошлях і розв’язка. Заради цього, кажуть, можна і потерпіти, а роботу регулювальників наразі виконують самі ж робітники.

Та, вочевидь, така злагодженість і організованість – явища не постійні. В певні години дня картина тут зовсім інша. Дехто з водіїв нарікає, що змушені об’їжджати, аби не стояти в заторах. Приблизно о 16 годині, на час прибуття знімальної групи, ремонтні роботи тут були у розпалі. Як в подальшому розвиватимуться події, інформуватимемо надалі.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 4 =