Закарпатський кардіодиспансер може лікувати всіх ургентних хворих – за однієї умови

Вчасно звернутися! Ось єдина порада лікарів обласного кардіологічного диспансеру для пацієнтів з ішемічними хворобами серця.

Рентген-хірургічне відділення кардіоцентру обладнане за останнім словом техніки і забезпечене усім необхідним для лікування ургентних хворих, проте плановим пацієнтам доводиться купляти обладнання за свій кошт.

Це пан Олександр із селища Середнє, що на Ужгородщині, – пацієнт рентген-хірургічного відділення Закарпатського обласного клінічного кардіологічного диспансеру. Чоловік наляканий, адже поки не знає, що з ним.

Проводять діагностику у кардіоцентрі за допомогою сучасного обладнання. До прикладу, ось це ангіограф – рентген-апарат для обстеження судин серця.

Лікування хворих з ураженнями коронарних артерій ішемічною хворобою серця
– основне завдання персоналу рентген-хірургічного відділення обласного кардіодиспансеру. У рік приблизно півтора тисячам закарпатцям діагностують інфаркт.

Завідувач рентген-хірургічного відділення Закарпатського обласного клінічного кардіологічного диспансеру Ярослав Раточка каже: забезпечені усім необхідним на 100% для екстрених випадків ургентних хворих з гострим коронарним синдромом у перші 12 годин. Єдина проблема – вчасно звернутися!

Що стосується планових хворих, то тут ситуація протилежна. Необхідного обладнання у кардіоцентрі для їх лікування нема.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + 14 =