Дівчинці зі Свалявщини потрібна термінова операція. Рідні просять про допомогу

Ще зовсім молоду сім’ю із села Сусково спіткало горе. В їхньої однорічної донечки – цироз печінки. Врятувати дівчинку можна – пересадити орган, донора вже знайшли. Вартість операції – 135 тисяч євро, однак для рідних ця сума непідйомна, вони просять всіх небайдужих допомогти.

Цю крихітку звуть Ганна. Їй рік і 1 місяць, і важить вона всього 5кг 700 г. А все тому, що дівчинка нездужає. Першочерговий діагноз, що поставили дитині в Мукачівській ОДЛ – вроджений гепатит. Протягом місяця лікування позитивних зрушень не було. Батьки вирішили не гаяти часу і поїхали до Львова. Там в міській дитячій клінічні лікарні спростували цей діагноз. І поставили новий – атрезія жовчновивідних шляхів.

У віці 58 днів дівчинці у львівській лікарні зробили операцію, що сприяла відтоку жовчі. Потім був довгий період реабілітації, Ганна потрохи набирала вагу. Здавалося б, біда минула. Однак – ні. Необхідну операцію роблять в Україні, однак за словами матері дівчинки, статистика пересадок печінки в нашійкраїні невтішна – чимало з хірургічних втручань були неуспішними, внаслідок чого дітки помирали. Трансплантацію печінки можна зробити в Бельгії.

На щастя, мати підійшла як донор для дівчинки. Однак сума операції для сім’ї – непідйомна. Батьки крихітки просять всіх небайдужих долучитися і допомогти врятувати їх єдиній донечці життя!

5168 7574 0717 1257
Бруняк Мар’яна Іванівна

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − 8 =