Представників місцевого самоврядування у Сваляві нагородив голова обласної ради

7 грудня своє професійне свято відзначали працівники органів місцевого самоврядування. З цієї нагоди у Сваляві за участі голови Закарпатської облради Михайла Рівіса нагородили найактивніших представників сфери.

Щорічно 7 грудня в Україні відзначають день місцевого самоврядування. Свято в Україні запровадили ще у 2000 році, і згідно з формулюванням в указі президента, його встановлено, враховуючи велике значення місцевого самоврядування для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності…

З нагоди свята у Сваляві за участі голови Закарпатської облради Михайла Рівіса пройшли урочистості. Відзнаку отримав і голова Іршавської ОТГ Степан Бобик. Каже, що це лише на перший погляд легка робота – керувати, насправді ж у першу чергу це відповідальність перед жителями громади. І справді, в умовах адміністративної реформи, а саме передачі повноважень та фінансів від державної влади до органів місцевого самоврядування їхня роль зростає ще більше. Не варто забувати, що успіхи місцевого самоврядування залежать від активної позиції громад.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 15 =