У Вільховецькій об’єднаній громаді відкрили Центр надання адмінпослуг

У Вільховецькій ОТГ на Закарпатті відкрили Центр надання адмінпослуг. Ця громада виявила ініціативу, подала заявку та виграла в першому раунді фази впровадження програми «U-LEAD з Європою» в частині покращення якості надання адмінпослуг. ЦНАП розмістили в будівлі колишнього будинку культури. На його відкриття очікували довго, і ось нарешті він повноцінно запрацював.

На першому поверсі нового Центру знаходяться шість робочих місць адміністраторів. Кожне обладнане меблями та IT-технікою. В установі також працюють дві станції для видачі закордонних біометричних паспортів та ID-карток, які було придбано за кошти громади.

В цьому ж приміщенні відкрили інклюзивно-ресурсний центр для дітей з інвалідністю.Тут є все для комфортної роботи: сучасне обладнання для навчання та лікувальної фізкультури, мультимедійні комплекси, дидактичні матеріали… Але найбільшою цінністю закладу є звичайно ж його вихованці…

ВільховецькаОТГ – чудовий приклад реалізації відразу кількох проєктів розвитку регіону – в дітей з інвалідністю буде чудове поле для навчання та прогресу, а в 13 тисяч жителів громади – доступний кожному ЦНАП, який надаватиме більше 140 видів послуг.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × two =