В Мукачівському державному університеті відсвяткували День студента

Студентські роки – найпрекрасніший період у житті. Коли ти ще не працюєш, але вже й не навчаєшся в школі. Коли відчуваєш себе дорослим і самостійним, але ще не змушений самостійно заробляти на життя. Коли екаєш завершення сесії так, ніби після неї відбудеться щось дивовижне. Але як мінімум на один день у році, День студента, хлопці і дівчата можуть помінятися з викладачами місцями і показати у веселому змаганні КВК, як вони бачать навчальний процес. Нещодавно з нагоди Дня студента і 25-річчя Дня першокурсника у Мукачівському державному університеті відбулося гумористичне шоу і святковий концерт.

Крім святкувань, всі гості заходу могли долучитися до благодійної акції: гроші збирали на лікування одного зі студентів економічного факультету.

День студента у багатьох асоціюєьтся з молодістю, веселощами і гучними гуляннями. Для студентів і викладачів МДУ це – одне з улюблених свят. Студентські роки і справді один із найкращих періодів у житті. Треба вміти відпочивати, але й не забувати про освіту, адже сумлінне навчання – запорука успіху в майбутньому.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 1 =