В Мукачеві адреси боржників «Водоканалу» опубліковані на п’яти білбордах

Оригінально боротися з неплатниками за «комуналку» вирішили в місті над Латорицею. ММКП «Мукачівводоканал» оприлюднив на білбордах інформацію про божників. Чи дієвий метод та що думають з цього приводу місцеві жителі, дізнавалися журналісти «М-Студіо».

Зі слів директора ММКП «Мукачівводоканал» Ігоря Федорняка, боротися саме таким методом з боржниками їх надихнув приклад Калуша. Порадившись з юристами, вирішили і мукачівців таким чином спонукати розрахуватися за спожиті послуги. Спочатку на сторінці комунального підприємства у соціальній мережі Фейсбук з’явилися адреси і суми всіх, хто боргує більше тисячі гривень. На п’яти білбордах же оприлюднили інформацію про топ-100 найзлісніших боржників.

Деякі оприлюднені суми просто вражають – 50-60 тисяч грн… Залишається лише здогадуватися, скільки років люди користувалися водою та каналізацією і не сплачували за це. Загалом мукачівці боргують водоканалу більше 16 млн. грн.

Мукачівці ж по-різному ставляться до дій Водоканалу. Хтось підтримує, комусь байдуже, а хтось засуджує, мотивуючи зависокими тарифами, а тому неспроможністю оплатити послуги.

Загалом невідомо, чи вплине на боржників експеримент, чи буде їм ніяково перед сусідами та родичами, адже, очевидно, саме на це розраховують у Водоканалі. А може, навпаки – на комунальне підприємство чекають судові позови та розгляди, на які, напевно, гроші неплатники знайдуть.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 6 =