В Мукачеві досі з’ясовують, чому зрубали дерева у парку Валенберга

Слідство у справі вирубки дерев на Набережній у парку по вул. Валенберга досі триває. Нагадаємо, там наприкінці минулого року зрізали липи. Мукачівці, які стали свідками цього процесу, звернулися до правоохоронців, адже і досі вважають, що рубку проводили незаконно.

Жодного фахового спеціаліста, який з впевненістю сказав би, можна зрізати дерева чи ні, за словами журналіста Сергія Альохіна, не було.

Сергій переконує, те, що після реконструкції парку Валенберга дерева залишаться цілими та неушкодженими, неодноразово обговорювалось між представниками громади та владою міста – останні запевняли, що дерева не постраждають.

У поліції за цим фактом вже відкрили кримінальне провадження. Також днями у Мукачівському міськрайонному суді відбулося засідання, де розглядали питання про самовідвід судді у кримінальному провадженні, так як її родич працює в управлінні соцзахисту, яке має стосунок до міської ради.

Мукачівці сподіваються на справедливе розслідування, і що винні у разі, якщо рубка була дійсно незаконною, будуть покарані.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − two =