Англомовний табір для школярів організувала Мукачівська греко-католицька єпархія

Мукачівська греко-католицька єпархія спільно із волонтерами зі США організовує вже 4 рік поспіль для дітей англомовний табір. Діти удосконалюють знання із англійської мови, беруть участь у літургіях на англійській мові, а ще – мають змогу відпочити.

Вже 4 рік поспіль на Закарпатті проходить літній англомовний табір для дітей. Його організовує Мукачівська греко-католицька єпархія спільно із волонтерами зі США . Цього року сюди приїхало 30-ро дітей.

Окрім вивчення іноземної мови, табір має і духовне спрямування. Отець Василь Копин розповідає, що служба тут відбувається щодня, і навіть на англійській мові.

Протягом дня діти мають 4 уроки з волонтерами із США. Такі заняття відрізняються від шкільних. Можна і поспівати, і посміятись, і поспілкуватись на різні буденні теми з вчителями, які вже стали справжніми товаришами для дітей.

Не всі діти досконало знають англійську мову, тому щоб їм допомогти, під час уроків тут є волонтери. Діти удосконалюють знання із англійської мови, беруть участь у літургіях на англійській мові, а ще – мають змогу відпочити.

Результатом вже традиційного табору задоволені і вчителі з Америки. Молитви тут відбуваються не лише у храмі, але і ввечері у звичайному дружньому колі. Як каже Отець Василь, такі молитви ідуть від серця.
Тож і діти, і організатори щасливі від того, що мають змогу проводити тиждень з користю та з розвагами.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − 2 =