Літній університет почав працювати в УжНУ

Літній університет 2019 старував 3 червня в УжНУ. Протягом 3 тижнів старшокласників з навчальних закладів Ужгорода та району знайомитимуть з найпотужнішим вишем краю.

Учнів поділили на групи та згідно з розробленою програмою відвідуватимуть факультети, де на школярів чекають пізнавальні екскурсії, майстер-класи, інтелектуальні та розвиваючі ігри та спілкування зі студентами і викладачами. Одну з локацій – факультет здоров’я та фізичного виховання разом з учасниками літнього університету відвідали і журналісти «М-Студіо».

З презентації факультету здоров’я та фізичного виховання – стартував один із днів літнього університету на базі УжНУ. Далі старшокласників навчальних закладів Ужгорода та району поділили на групи і задіяли у майстер-класах. Розказали і показали тейпування – це один із способів відновної терапії. А тейп – це клейка стрічка, схожа на лейкопластир, за допомогою якої фіксують суглоби, що слугує бандажем.

«Відновлення енергетичних сил організму після розумового навантаження» – один із майстер-класів у програмі заходів літнього університету. Учням продемонстрували, як діє апарат аналізу варіабельності серцевого ритму «Лотос». «Ми є те, що ми їмо» – один із майстер-класів присвятили здоровому харчуванню. Також розвіяли міфи про бодібілдинг. Майстри спорту, студенти факультету здоров’я та фізичного виховання провели майстер-клас з фехтування.

Програма літнього університету, який вже вдруге стартував в УжНУ, насичена: пізнавальні екскурсії, майстер-класи, інтелектуальні та розвиваючі ігри та спілкування зі студентами і викладачами

Щодня – нова локація: з 3 червня протягом 3 тижнів понад 60 школярів знайомитимуть з найпотужнішим вишем краю. А літній університет розвиватимуть і надалі, аби захід став традиційним.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 5 =