Перший літак відновленого рейсу «Ужгород-Київ» летів з шістьма пасажирами

Перший пішов! А точніше полетів! Перший авіарейс Ужгород – Київ, який стартував о 7 годині ранку у понеділок 3 червня з обласного центру, вдало приземлився за півтори години в аеропорту Жуляни в столиці України. На борту літака летіло 6 пасажирів, серед яких і знімальна група «М-студіо». Поверталися вже удванадцятьох о 18:30.

Нагадаємо, з 3 червня компанія «Мотор Січ» запустила регулярний рейс у зручному форматі: щопонеділка, середи та п’ятниці Як-40 здійснюватиме переліт з Ужгорода до Києва о 7:00 (без пересадки у Львові, як це було раніше), у зворотньому напряму – о 18:30.

Ранок понеділка, а в Міжнародному аеропорту Ужгород вже кипить робота. Перші пасажири вже пройшли реєстрацію на регулярний авіарейс Ужгород-Київ та у очікуванні посадки на літак. На борту літака – шість пасажирів, яким під час польоту пропонували воду, каву, чай, печиво та цукерки.

За півтори години Як-40 вдалоприземлився в аеропортуЖуляни в столиці України. Назад вже поверталися удванадцятьох о 18:30.

Ціна квитка в одну сторону варіюється від майже 2 тисяч до 3 тисяч гривень, залежно від часу придбання: чим раніше, тим дешевше, найдорожче – у день вильоту.

Обслуговує рейс екіпаж з 6 чоловік: це 3 пілота на чолі з командиром повітряного судна Як-40, борт-інженер, технік та борт-провідниця.

70% завантаженості – тоді рейс вважається рентабельним. За меншої кількості пасажирів компанії «Мотор Січ» з обласного бюджету компенсовуватимуть витрати. Мова йде про 3 мільйони гривень дотації Мужнародному аеропорту Ужгород, які виділили на 2019 рік.

Наразі працюють над просуванням бренду Мужнародний аеропорт Ужгород. А для промоції регулярного авіарейсуУжгоро-Київ запустили рекламний ролик, аби про соціально та стратегічно важливий рейс дізналися! У перспективі – розвиток міжнародних сполучень, для початку – з країнами-сусідками.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 5 =