«Гараж ідей»: на Закарпатті впроваджують соціальне підриємництво

Зайди з проблемою – вийди зі стартапом – на Закарпатті впроваджують соціальне підприємництво. «Гараж ідей» – захід, у першу чергу цікавий для соціальних стартаперів

; власників малого та середнього бізнесу, представників громадських та благодійних організацій; активістів, які хочуть змінювати місто не разовими акціями, а через бізнес із сенсом; студентів, які думають про власну справу.

Наприклад: є завдання працевлаштувати учасників бойових дій на Сході України, або людей з інвалідністю чи літніх людей. Насправді все не так легко, але якщо є ідея то реалізувати її можливо за умови вирішування соціальної проблеми. Головна мета подібних заходів – познайомити авторів проектів і реалізаторів.

Пані Ганна – молода мама. Про захід дізналася з соцмереж. Каже, що хоче реалізувати свій стартап і сподівається, що тут отримає відповіді на певні питання, а можливо і знайде людей, які їй допоможуть його реалізувати.

До речі, автори найкращих, найжиттєздатніших ідей отримують запрошення на хакатон – дводенний захід з бізнес-тренерами,які допоможуть перетворити цю ідею на бізнес-модель. А переможці хакатону потрапляють на бізнес-акселератор, де цей соціальний бізнес підготують до реалізації.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 12 =