У школі села Богдан відкрили сучасний спортмайданчик

У селі Богдан Рахівського району відбулося урочисте відкриття та освячення сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям. Як зазначили на заході, на будівництво витратили понад мільйон 300 тисяч гривень. Кошти вдалося зібрати з допомогою меценатів, спонсорів та спільних зусиль громади села.

В селі Богдан, що на Рахівщині, запрацював новий спортивний майданчик зі штучним покриттям. Участь в урочистому відкритті взяли голова представники влади, духовенства, освіти, а також громадські активісти. Традиційно після перерізання стрічки представниками влади та меценатами священнослужитель храму с. Богдан поблагословив та освятив спортивний майданчик.

Як зазначили на заході, на будівництво спортмайданчика було спрямовано близько півтора мільйона гривень. Кошти вдалося зібрати з допомогою меценатів, спонсорів та спільних зусиль громади села. Підтримав спорудження майданчика і народний депутат України Василя Петьовка.

Спортивний майданчик облаштували на території загальноосвітньої школи села Богдан. Присутні на святі підкреслили, його відкриття є знаковою подією для школярів, адже для багатьох з них заняття спортом – улюблена справа, а сучасний майданчик дозволить дітям активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + 10 =