Молодому хлопцю з Мукачівщини після ДТП потрібна допомога

Іван Олесінь – хлопець, життя якого змінилося після страшної аварії. 4 роки тому хлопець впав з мотоцикла, і як наслідок лікарі діагностували у нього компресійний уламковий перелом тіла C7 і пошкоджений спинний мозок. Родина звертається до усіх небайдужих допомогти зібрати кошти на реабілітацію, адже за роки боротьби за повноцінне життя грошей витратили чимало.

Чотири року тому Іван Олесінь потрапив у страшну аварію на мотоциклі, після якої його життя кардинально змінилось. Тоді лікарі діагностували у хлопця компресійний уламковий перелом тіла C7 і пошкоджений спинний мозок. Одразу вдалося зробити операцію, на яку родичі витратили чи не всі кошти.

Здавалося б, найгірше позаду, але ні. На Івана ще чекала обов’язкова реабілітація. Проте зараз такі реабілітації стали дорожчими, і робити їх потрібно хоча б кожні три місяці.

Іван намагається зробити усе можливе, аби знову жити повноцінно. Родина навіть закупила вже вживані тренажери, завдяки яким хлопець може тренувати спину та руки. Активно шукають і такі тренажери, які допоможуть йому стати на ноги.

Як кажуть родичі Івана, надія хлопця покидала не раз. Але зараз він сповнений надій та бажання зробити все можливе, щоб повернути собі нормальне життя.

Тож родина звертається до усіх небайдужих допомогти юнакові знову стати на ноги і подарувати шанс на одужання. За контактами родини можете звертатися до реакції телеканалу «М-Студіо».

Картка ПриватБанку: 5168 7574 0484 5804 Олесінь Іван
099 764 70 79 – двоюрідна сестра Діана Улинець

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + nine =