14-метровий водоспад Шипіт вабить туристів у будь-яку пору року

Закарпаття – особливий край: хто побував тут хоч раз, буде прагнути повернутися знову. Одна з найулюбленіших локацій серед туристів – водоспад Шипіт. Щороку побачити унікальне місце серед Карпат приїжджають мільйони туристів з усього світу. Чому так вабить мандрівників 14-метрове диво природи, дізнавалися журналісти “М-Студіо”.

Серед великої кількості водоспадів саме цей найбільше прославився серед туристів. Гості краю розповідають, про водоспад Шипіт чули багато розповідей та легенд, однак до цього моменту милувалися його красою тільки на фото. Коли випала нагода приїхати на Закарпаття, одразу ж вирушили сюди, щоб на власні очі побачити справжнє диво природи.

Подивитися на одне із 7 чудес України приїхали і школярі зі Львівщини. Діти кажуть, об’їздили разом з класним керівником майже пів України, однак нагода потрапити на Шипіт випала тільки зараз.

Шипіт можна відвідати у будь-яку пору року. Кожна із них по-своєму розкриває красу водоспаду. Знаходиться гідрологічне диво в підніжжі гори Гемба. Справжній скарб ретельно захований від людського ока серед густих лісів та стрімких скель, і тільки голосний гул води виказує його розташування.

Сила води завжди заворожувала, тому і досі одними з найпопулярніших туристичних маршрутів є відвідини водоспадів. 14-метровий Шипіт – одна головних родзинок Міжгірщини. Прийнято вважати, що назва походить від слова “шепіт”, тому що навіть здалеку чути відголос спадаючої води, який нагадує шепотіння.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 5 =