Найкращих освітян Закарпаття відзначили в Ужгороді

Кращих працівників освітньої галузі Закарпаття нагородили в Ужгороді. З нагоди професійного свята у ПАДІЮНі педагогам краю вручили обласні та відомчі відзнаки, а також щорічну премію імені Августина Волошина. Це найвища обласна нагорода у сфері освіти, підкріплена грошовою премією. Цього року розмір її подвоїли – по 10 тисяч гривень отримали 17 освітян від кожного району.

Кращих працівників освітньої галузі Закарпаття нагородили в Ужгороді. З нагоди професійного свята у ПАДІЮНі педагогам краю вручили обласні та відомчі відзнаки, а також щорічну премію імені Августина Волошина.

17 педагогів з усіх районів краю та міст Ужгород, Мукачево і Хуст отримали найвищу обласну нагороду у сфері освіти, яку вручають з 2008 року за професіоналізм та педагогічні досягнення. Цього року грошова премія лауреатам – 10 тисяч гривень, це удвічі більше, ніж торік.

Обласні та відомчі відзнаки, грамоти, квіти та оплески – для найкращих працівників сфери освіти – вчителів, вихователів дошкілля, і майстрів училищ, викладачів та педагогів різного рівня освітніх закладів краю!

Найщиріші вітання з нагоди професійного свята адресовані усім 55-тьом тисячам освітян краю, у тому числі й понад 18 тисяч вчителям, завдяки яким функціонуть у Закарпатті 598 закладів дошкільної освіти, 664 школи, 16 професійно-технічних закладів, 24 вузи І і ІІ рівнів акредитації, 18 інклюзивно-ресурсних центрів.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − six =