Гуманітарно-педагогічний коледж МДУ відзначив 105-річчя

Днями 105 річчя відзначив один з найстаріших педагогічних закладів Закарпаття – гуманітарно-педагогічний коледж Мукачівського державного університету, який вже більше ста років здійснює підготовку кращих педагогів краю. З нагоди ювілею і прийдешнього свята Дня працівника освіти у коледжі відбувся святковий концерт.

3 жовтня викладачі та студенти гуманітарно-педагогічного коледжу Мукачівського державного університету відзначили подвійне свято – День працівника освіти та 105-річчя заснування навчального закладу.

Варто додати, що гуманітарно-педагогічний коледж впродовж більше ста років здійснює підготовку спеціалістів для систем початкової, дошкільної, музичної ланок освіти та шкіл національних меншин, а зовсім скоро готуватиме і українських філологів.

Вже традиційно з нагоди свята було організовано святковий концерт та виставку творів мистецтва учнів та викладачів закладу.

З вітальною промовою та найщирішими побажаннями перед присутніми виступив директор коледжу Іван Кушнір та в.о. ректора МДУ Василь Кобаль. До привітань долучився і заступник директора коледжу з навчальної роботи Василь Тягур.

За плідну працю та особистий внесок у розвиток освіту викладачі коледжу були нагороджені почесними грамотами та приємними подарунками. Вітали викладачів зі святом танцями і піснями не тільки студенти коледжу, а й малеча – вихованці ЗДО №16 м. Мукачева.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + seven =