На місцевих дорогах Тячівщини тривають ремонти

Незадовільний стан доріг Тячівського району неодноразовою був підставою скарг, акцій протесту місцевих жителів, викликав обурення у туристів. Окремо варто наголосити на питанні безпеки: відсутність нормального дорожнього покриття було причиною аварій.

Ще в липні народний депутат України Василь Петьовка звернувся до голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка щодо термінового вжиття заходів по проведенню тут ремонтних робіт. Тоді у запиті йшлося йшлося про те, що необхідно терміново передбачити та виділити кошти на ремонт доріг Тячівщини

Фінансування здійснюється і коштом району. Працює над ремонтом і підприємство Закарпатської обласної ради «БУДКОМПЛЕКТТОРГ». На даний час проходить поточний ямковий ремонт автошляху Холодне-Нересниця. На цій ділянці дороги стоїть чорнощебеневе покриття, з яким працювати складніше, ніж із асфальтобетонним.

Робітники працюють інтенсивно, за день укладають 20-24 тони асфальтобетону. Щодо матеріалів – їх вистачає.

Найнагальнішим питанням зараз є ремонт дороги районного значення Нересниця – Тарасівка, кошти на яку вже виділені.

За словами начальника філії «Тячівський райавтодор» Василя Варги, він і його команда обома руками «за» капітальний ремонт, адже ямковий не є довготривалим. Проте територія для повного відновлення дорожнього полотна занадто велика, та і техніка застаріла, підводить.

Окрім техніки, не вистачає робочих рук. Через низькі зарплати охочих працювати у дорожній службі мало. Дуже потрібні зараз дорожній службі трактористи. А щодо технічного забезпечення на зимовий період – то тут проблем немає.

Наразі ж, доки дозволяють погодні умови, тривають роботи, і, як тут кажуть – починають готуватися до зимового періоду.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − 8 =