Ужгород став вісімнадцятим серед обласних центрів за публічністю міської ради

Вже вшосте громадянська мережа ОПОРА провела вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування. Під час прес-конференції координатор вимірювання Індексу Ярослав Гулан представив рейтинг 24 муніципалітетів і місце Ужгорода в ньому зокрема.

Закарпатський обласний центр у цьому списку займає 18 місце. Важливо, що муніципалітет перемістився із зони міст із «низьким рівнем публічності» до міст із «задовільним рівнем публічності».

Проаналізували рівень відкритості та прозорості окремих суб’єктів дослідження – міських голів, виконавчих органів та депутатів міських рад. Із цих трьох суб’єктів в Ужгороді найбільш публічним виявився депутатський корпус міської ради. Проте і у публічності міського голови спостерігається позитивна тенденція.

На зустрічі була присутня і керуюча справами виконкому Ужгородської міської ради Олена Макара. Вона наголосила на тому, що цей рейтинг публічності містить інформацію за 2018 рік. Якби ж цей рейтинг провели зараз, то Ужгород зайняв би ще вищу позицію.
Детальний звіт вже незабаром з’явиться на сайті Індексу публічності влади обласних центрів.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × four =