Малюку з Великої Копані потрібна допомога

Маленький Адамчик має два роки, але не сидить, не вміє ходити і навіть тримати голівку. Після народження йому поставили жахливий діагноз ДЦП. Але вихід є. У клініці в Ізраїлі матері хворого хлопчика повідомили, що готові взятися за лікування Адамчика. Мати Іванна звертається до усіх небайдужих, аби допомогли зібрати гроші на лікування та реабілітацію її сина.

Несподівана, але така бажана вагітність Іванни проходила добре. Весь період очікування зустрічі з дитиною у жінки пройшов легко і без ускладнень.

Дитину доносила до 40 тижнів, все як книжка пише. У визначений термін почалися пологи. Але щось пішло не так.

Через чотири дні Іванну з сином виписали додому. А вже через тиждень вона побачила перші тривожні зміни в поведінці свого малюка і звернулася до лікаря.

А далі — нескінченні консультації лікарів у Мукачеві, Ужгороді і навіть у Львові у клініці Охматдит. Безліч аналізів, процедур, реанімаційне відділення і врешті-решт жахливий діагноз: ДЦП в результаті перенесеної внутрішньоутробної інфекції.

Зараз маленькому Адамчику два рочки. Він так само не сидить, не тримає голівки, сам не їсть, не фокусує погляд і у нього продовжуються судоми. Та надія все-таки є. Подруга Іванни порадила їй звернутися по допомогу у клініку в Ізраїлі.

В Ізраїлі готові провести необхідне лікування. Але тільки обстеження у клініці і консультація лікаря коштує більше 9000 доларів. Така сума, на жаль, непосильна для родини. Батько маленького Адамчика загинув у ДТП через три місяці після народження сина. Іванна залишилася сама з двома дітьми. Тому вона звертається до всіх, кому небайдуже людське горе, аби допомогли їй в боротьбі за щасливе і здорове майбутнє її синочка.

Реквізити для допомоги:

Явицька Іванна Іванівна

5168 7554 3730 3460

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + 15 =