Тячівська райрада на позачерговому засідання не змогла перерозподілити бюджет

Позачергову сесію провела Тячівська районна рада. У порядку денному були лише 3 питання. Та вже на останньому – внесенні змін до бюджету, депутати не змогли дійти згоди.

На початку засідання виникло питання про затримку реорганізації комунального закладу «Тячівська районна лікарня» в комунальне некомерційне підприємство. Та попри попередні проблеми, статус лікарні усе одно зміниться, що позитивно позначиться на її роботі. Досить швидко проголосували і за утворення об’єднаних територіальних громад на території Тячівського району.

Та вже під час розподілення бюджету почалися конфлікти між депутатами. Дійти до консенсусу не змогли у питанні субвенції двом селам, Тересва і Угля. Мільйон, що планують виділити цим населеним пунктам на ремонт та утримання автомобільних доріг, запропонували розподілити більш доцільно.

Щоб досягти рішення, Ігор Грабарь запропонував залишити гроші на балансі адміністрації, а всі інші статті бюджету залишити без змін. Розподілення грошового залишку перенесли на наступне засідання.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − one =